do kasy suma: 0,00 zł
INFOLINIA 530 391 286
Producenci

Regał wspornikowy 310,6x100x250cm nośność 8t. jednostronny KOMPLETNY

  zapytaj o produkt
Kod produktu: 190222-004

Opis

Regał wspornikowy to idealne rozwiązanie pomagające zaoszczędzić miejsce w środowisku magazynowym. Zapewnia łatwo dostępne, dobrze zorganizowane przechowywanie długich przedmiotów w poziomie.

Prezentowany regał idealnie nadaje się składowania dłużycy o wymiarach 2 m lub 4 m. Świetnie sprawdzi się przy przechowywaniu profil, rur, rynien o ile ich parametry wagowe mieszczą się w granicach przewidzianych przez specyfikację regału.

Wspomaga także bezpieczną i szybką obsługę towarów. Prezentowany regał pojedynczy oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania na małej przestrzeni. Zaprojektowano go z myślą o długich i ciężkich przedmiotach. Produkt jest niezwykle wytrzymały oraz funkcjonalny. Wszystkie elementy wykonano z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo dla zapewnienia trwałości i odporności na zużycie. Filary posiadają długie podstawy dla dodatkowej stabilności. Stężenia proste i krzyżowe zapewniają maksymalną stabilność filarów. Wartość maksymalnego obciążenia podana jest przy równomiernym rozmieszczeniu ładunku.

Regał wspornikowy na dłużyce 2 m lub 4 m - nośność 8 t.

Sugerowana długość składowanego materiału na regale powinna wynosić 4 m.

Stężenia na rysunku produktowym mają charakter poglądowy, ich ilość i rozmieszczenie na etapie realizacji może ulec zmianie.

Regał przeznaczony do wewnątrz obiektu. Podłoże powinno być wykonane z betonu co najmniej  klasy C 20/25 i wyposażone jest w wystarczającą ilość zbrojenia wymaganą zasadami budowlanymi; Minimalna grubość posadzki to 150 mm;

Kolorystyka RAL : 
FARBA RAL 5010 kolumny/rygle/stężenia/wsporniki/bazy 
FARBA RAL 2004 zabezpieczenie wspornika 
Elementy złączne ocynkowane.

Specyfikacja:

  • Szerokość: 3106 mm
  • Głębokość: 1000 mm
  • Wysokość: 2500 mm
  • Nośność: 8000 kg

Dużo dodatkowych informacji na temat prawidłowego składowania towaru na regałach wspornikowych znajdą Państwo w artykule: REGAŁY WSPORNIKOWE W SKŁADOWANIU DŁUŻYCOWYCH MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl