Sorbent uniwersalny 0,40*60 m, 173 l (2 rolki)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pochłania wszystkie płyny przemysłowe, również nieagresywne chemikalia. Stosowana wewnątrz pomieszczeń do zabezpieczenia rozlewów zagrażających bezpieczeństwu. Przeznaczona do szybkiego usuwania różnego rodzaju wycieków i rozlewów. Zapobiega zagrożeniom spowodowanym przez wycieki na blatach roboczych, posadzkach, szlakach komunikacyjnych i in.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Rolka |
| Waga | 8,6 kg/op |
| Długość (D) | 6000 cm |
| Szerokość (S) | 40 cm |
| Absorpcja | 173 l/op |
| Absorpcja wody | Tak |
| Atest | PZH |
| Gęstość | Light Weight (LW) |
| Ilość warstw | 1 szt |
| Perforacja | Tak |
| Rodzaj sorbentu | Uniwersalny |
| Rodzaj warstw | Niegładzona |
| Wchłaniane substancje | Woda, płyny przemysłowe, chemikalia, oleje, produkty ropopochodne |
