Szafa ognioodporna, 1935x1190x598 mm, 90 min, szary/żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa ognioodporna 90 min przeznaczona do przechowywania materiałów łatwopalnych (niebezpiecznych) w pomieszczeniach roboczych (laboratoria, hale produkcyjne), w pobliżu miejsca pracy.
CECHY:
- Klasa odporności 90 min
- Poprawia oznakowanie, uporządkowanie i rozdzielenie niebezpiecznych płynów
- Zwiększa wydajność i efektywność pracy poprzez umożliwienie przechowywania płynów w pobliżu miejsca ich użytkowania
- W przypadku pożaru zapewniają odpowiednio dużo czasu na ewakuację i akcję ratunkową
- Chroni pracowników i osoby trzecie od skutków pożaru i wybuchu
- Wyposażona w urządzenia utrzymujące drzwi w pozycji otwartej (drzwi pozostają otwarte podczas korzystania)
- Drzwi z zamkiem cylindrycznym zamykane na klucz
- Posiada mechanizm kontroli temperatury gwarantujący automatyczne zamknięcie i uszczelnienie drzwi w przypadku pożaru
- System kanałów wentylacyjnych umożliwia odprowadzenie niebezpiecznych oparów poprzez podłączenie do istniejącej instalacji wentylacyjnej lub montaż wentylatora (opcjonalny wentylator do podłączenia przez złącze wentylacyjne - górna powierzchnia szafy)
- Zastosowanie regulowanych nóżek pozwala na łatwe poziomowanie i ustawienie szafy
- Wyposażona w tacę dolną do zbierania wycieków o pojemności 33l z perforowaną pokrywą, umożliwiającą stworzenie dodatkowego poziomu składowania
- Obudowa szafy malowana proszkowo w kolorze jasnoszarym RAL 7035, drzwi w kolorze żółtym RAL, wnętrze pokryte laminatem HPL
- Spełnia normy EN14470-1, DIN, TRbF20L/ISO3864
- Wymiary wewnętrzne S*G*W 1087*430*1700 mm
Parametry techniczne
| Waga | 505 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj materiału | Blacha stalowa |
| Szerokość (S) | 1190 mm |
| Wysokość (W) | 1935 mm |
| Atest | TUV, U |
| Głębokość (G) | 598 mm |
| Ilość drzwi | 2 szt |
| Ilość półek | 3 szt |
| Kolor | Żółty |
| Norma | EN14470-1 |
| Ognioodporność | 90 min |
| Pojemność tacy dolnej | 33 l |
| Rodzaj szafy | Ognioodporna |
| Zamknięcie | Samozamykacz |
