Szafa ognioodporna, 1935x1195x595 mm, 30 min, żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafa ognioodporna 30 min przeznaczona do przechowywania materiałów łatwopalnych (niebezpiecznych) w pomieszczeniach roboczych (laboratoria, hale produkcyjne), w pobliżu miejsca pracy.
CECHY:
- Klasa odporności 30 min
- Poprawia oznakowanie, uporządkowanie i rozdzielenie niebezpiecznych płynów
- Zwiększa wydajność i efektywność pracy poprzez umożliwienie przechowywania płynów w pobliżu miejsca ich użytkowania
- W przypadku pożaru zapewnia odpowiednio dużo czasu na ewakuację i akcję ratunkową
- Chroni pracowników i osoby trzecie od skutków pożaru i wybuchu
- Wyposażona w urządzenia utrzymujące drzwi w pozycji otwartej (drzwi pozostają otwarte podczas korzystania)
- Drzwi z zamkiem cylindrycznym zamykane na klucz
- Posiada mechanizm kontroli temperatury gwarantujący automatyczne zamknięcie i uszczelnienie drzwi w przypadku pożaru
- System kanałów wentylacyjnych umożliwia odprowadzenie niebezpiecznych oparów poprzez podłączenie do istniejącej instalacji wentylacyjnej lub montaż wentylatora (opcjonalny wentylator do podłączenia przez złącze wentylacyjne - górna powierzchnia szafy)
- Zastosowanie śrub regulacyjnych pozwala na łatwe poziomowanie i ustawienie szafy
- Wyposażona w tacę dolną do zbierania wycieków o pojemności 33l z perforowaną pokrywą, umożliwiającą stworzenie dodatkowego poziomu składowania
- Obudowa szafy wykonana z materiału B1 (drewniane panele ognioodporne), malowana w kolorze jasnoszarym RAL 7035, drzwi w kolorze żółtym RAL 1007
- Spełnia normy EN14470-1, DIN, TRbF20L/ISO3864
- Wymiary wewnętrzne S*G*W 1075*515*1600 mm
Parametry techniczne
| Waga | 225 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Rodzaj materiału | Materiał B1 (drewniane panele ognioodporne) |
| Szerokość (S) | 1195 mm |
| Wysokość (W) | 1935 mm |
| Atest | TUV, U |
| Głębokość (G) | 595 mm |
| Ilość drzwi | 2 szt |
| Ilość półek | 3 szt |
| Kolor | Żółty |
| Ognioodporność | 30 min |
| Pojemność tacy dolnej | 33 l |
| Rodzaj szafy | Ognioodporna |
| Zamknięcie | Samozamykacz |
