Wanna wychwytowa bez kratownicy, wychwytowość 39 l, kolor czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanna bez kratownicy, służy do zbierania wyciekających płynów. Wykonana z odpornego na chemikalia polietylenu. Odpowiednia do składowania pojemników z olejami, a nawet agresywnymi chemikaliami.
CECHY:
- Stosowana do stałego wychwytywania wycieków lub jako miejsce dozowania płynów z pojemników
- Wykonana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu
- Nieprzesuwna kratownica łatwo zdejmuje się do czyszczenia
- Konstrukcja daje możliwość wstawiania jednej w drugą dla łatwego transportu i składowania
- Przystosowana wymiarami do europalety
Parametry techniczne
| Waga | 3 kg |
| Długość (D) | 805 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kratownica | Nie |
| Pojemność | 39 l |
| Przeznaczenie produktu | Chemikalia, oleje, ropopochodne, płyny przemysłowe |
| Rodzaj materiału | HDPE |
| Szerokość (S) | 405 mm |
| Wysokość (W) | 155 mm |
