Wannna wychwytowa z kratownicą, wychwytowość 100 l, kolor żółty/czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wanienka wychwytowa z kratownicą przeznaczona do składowania pojemników z olejami, czy chemikaliami nawet tymi najbardziej agresywnymi.
CECHY:
- Stosowana do stałego wychwytywania wycieków lub jako miejsce dozowania płynów z pojemników
- Wykonana z bardzo trwałego i odpornego na chemikalia polietylenu w 100% nadającego się do recyklingu
- Nieprzesuwna kratownica łatwo zdejmuje się do czyszczenia
- Konstrukcja daje możliwość wstawiania jednej w drugą dla łatwego transportu i składowania
- Przystosowana wymiarami do europalety
Parametry techniczne
| Waga | 14,5 kg |
| Długość (D) | 1200 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kratownica | Tak |
| Nośność | 200 kg |
| Pojemność | 100 l |
| Przeznaczenie produktu | Chemikalia, oleje, ropopochodne, płyny przemysłowe |
| Rodzaj materiału | HDPE |
| Szerokość (S) | 800 mm |
| Wysokość (W) | 175 mm |
